2. září 2015

Ahoj jmenuji se Eliška a jsem "NÁRAMKOHOLIK"

Toto je jen torzo mé sbírky náramků :)
Mou náramkovou úchylku už jste mohli vytušit z článku Můj WHISLIST na srpen . :) Opravdu na nich ulítávám a jsou mou každodenní součástí. Samozřejmě je střídám podle momentální nálady a outfitu. Jen dva náramky od FOSSIL téměř nesundavám. Mám k nim hlubší vztah. :) A nyní k nim přibyl ještě jeden, který je naprostý originál na celém světě. Je to náramek, který obsahuje jméno mé dcery Aničky, která je tak pořád s se mnou.


Moje srdcová trojka :)

Náramek s andílkem a jménem Anna, mi na mé přání vyrobila EVE HANDMADE BIJOU. Vyrábí neuvěřitelné věci a je schopná vyrobit téměř cokoliv si vzpomenete. Náramky jsou samozřejmostí, ale jako jedna z mála, vyrábí i náušnice. Vše co vyrobí je originál a ruční práce. Pokud máte třeba náhrdelník, ke kterému byste potřebovali náramek či náušnice do setu, i takové přání je EVE HANDMADE BIJOU schopna vám splnit. Eva je slečna, která s přítelem sportovcem cestuje po světe, a aby nezahálela, vyrábí úžasné věci za velmi příjemné ceny. Je na vás, jestli si necháte udělat náramek se jménem, nápisem nebo třeba jen přívěskem, fantazii se meze nekladou. Objednávat můžete přes stránku na FB EVE HANDMADE BIJOU, přes zprávy. Domluva je velice rychlá. Ráno jsem si nadiktovala požadavky a odpoledne už jsem měla ve zprávě fotku hotového náramku ke schválení. Vzhledem k tomu, že Eva odesílá své výrobky ze zahraniční musíte být trpěliví, ale věřte mi, že se vám chvilka čekání vyplatí. Mě šel náramek z Finska (kde se teď Eva s přítelem nachází) cca 4 dny.

Malá ukázka Eviných prací, více na její FB stránce:

Variace na náramkové téma :)

Připomínám, že každý kus je ručně dělaný a originál!
Set na prodej, když zrovna nebudete přesně vědět, co byste chtěli vyrobit. :)Ale tohle, vyhodnocuji jako velmi originální žádost o ruku :) Paráda!

Já určitě neskončím u jednoho náramku od Evči. :) Úchylka je úchylka. :)

Krásný den, vaše E.

PS: Mrkněte na její stránku na FB a prohlédněte si její další práce.

4 komentáře: