7. srpna 2015

Jak přežít maximální teploty!?Původně jsem chtěla psát článek na jiné téma, ale vzhledem k tomu, že nás dnes čeká údajně nejteplejší den v tomto roce, rozhodla jsem se pro rychlo článek, jak zvládnout vedro, i když musíte do práce.


Základem je vzdušné a pohodlné oblečení. Mě se poslední dobou osvědčily rozevláté lehoučké materiály, proto má volba padla na šaty, k tomu pohodlnou obuv, nemá cenu běhat na podpatcích, zvlášť v horku, kdy mají nohy sklon otékat. Pokud máte nějaké pochůzky mimo kancelář, přidejte si slušivý slamák. Nejen, že budete trendy, ale ještě budete chráněny před sluníčkem. :) No a nakonec nezbytná součást každé ženy, kabelka, sáhněte po té s třásněmi, budou v kurzu i na podzim.


MANGO // šaty, BIRKENSTOCK // boty, s.OLIVER // slamák, H&M // kabelka

V těchto vedrech nejraději piju vodu s citrónem, ale tu potřebuju prokládat i něčím smyslnějším. Objevila jsem sypané ledové čaje, nejraději mám příchuť limeta-aloe a citron-zázvor. Udělám si je večer a dám chladit přes noc do lednice. Asi před rokem jsem objevila 100 % džus s vitamíny B+C+E, naředím ho půl na půl s vodou a ledem. V horku nemám moc chuť na jídlo, ale salát na tisíc způsobů, ten můžu. A když se chci osvěžit, zamlsat a zahřešit, sáhnu po mandlovém Magnum, MŇAM! :))) Mimochodem, víte, že nyní můžete s Magnum vyhrát cestu do Paříže!? Mrkněte sem: https://www.algida-magnum.cz/twokisses


GREŠÍK VALDEMAR // sypané ledové čaje, PFANNER // Fruti di Bosco B+C+E džus, ALGIDA // nanuk Magnum

Na co nedám dopustit v horku, je termální voda ve spreji. Mám jednu velkou doma, druhou v kanceláři na stole a jednu malou se snažím mít v kabelce. Pro okamžité osvěžení je bezkonkureční! 
Já nejvíc používám vody od La Roche Avéne.


A jak bojujete s horkem vy? Napište mi do komentářů.

Krásný den!Žádné komentáře:

Okomentovat